Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Konsultacje - semestr zimowy 2022/23

dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ

Wtorek

14.30.-16.00

pok. 405

Nowe Paderewianum

maria.piotrowska@uj.edu.pl

dr hab. Aleksander Gomola, prof. UJ

Wtorek

 godz. 15-16

pok. 111 Nowe Paderewianum

 

a.gomola@uj.edu.pl

dr Olga Mastela

Opiekun Praktyk

Wtorek

13:15-14:15

pok. 206

Czapskich 4

olga.mastela@uj.edu.pl

 

dr Mariusz Marczak

Koordynator ERASMUS

Piątek

13:30-14.30

pok. 207

mariusz.marczak@uj.edu.pl

dr Łukasz Wiraszka

Czwartek

11.15–12.15

pok. 206

lukasz.wiraszka@uj.edu.pl

mgr Dariusz Hanusiak

Opiekun II roku

Piątek

 15.45-16.15

 

dariusz.hanusiak@uj.edu.pl

 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

mgr Krzysztof Łoboda
Koordynator ds. technologii tłumaczeniowych

 

Piątek
13.00-14.00

 

 

krzysztof.loboda@uj.edu.pl
 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

dr Agnieszka Seweryn

Opiekun I roku

Opiekun Koła Naukowego

Poniedziałek

12:15-13:15

Pok. 207

Czapskich 4

agnieszka.seweryn@uj.edu.pl

 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

dr Katarzyna Liber -Kwiecińska

Środa

11.30-12.30

 

katarzyna.liber@uj.edu.pl

 

MS Teams link

dr Monika Zabrocka – Śliwka

Koordynator MOST

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

 

 

monika.zabrocka@uj.edu.pl