Ogłoszenia sekretariatu

Ludzie zwróceni w stronę sceny

Zaproszenie na konferencję studencką

13.04.2021
Zakład Języka, Literatury i Kultury Angielskiej oraz Koło Naukowe Anglistów „Keep Calm” zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Naukowo-Studenckiej Konferencji Naukowej „Aspekty kultury popularnej”.
więcej o Zaproszenie na konferencję studencką

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Radosnego świętowania i dobrego odpoczynku!
więcej o Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Targi Pracy Online

07.03.2021
Szukasz pracy, praktyk lub staży? A może zastanawiasz się jak wygląda rekrutacja od kuchni i o czym warto pamiętać ubiegając się o posadę w konkretnej firmie? Znajdź odpowiedzi na te i inne pytania biorąc udział w nadchodzącej edycji TARGÓW PRACY ONLINE!
więcej o Targi Pracy Online
ogłoszenia sekretariatu

Tryb zdalny w semestrze letnim

07.03.2021
Na podstawie zarządzenia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze letnim 2020/2021 będzie realizowane w formie kształcenia na zdalnego.
więcej o Tryb zdalny w semestrze letnim

Nabór na płatne staże

07.03.2021
Trwa nabór na płatne staże dla osób zainteresowanych pracą tłumacza w instytucjach europejskich.
więcej o Nabór na płatne staże