Szkolenie: Ekstremalny trening rekrutacyjny – jak nie dać się znokautować na rynku pracy?

Termin: 20.05.2014
Organizator: Biuro Karier

20 maja 2014 (wtorek)

godz. 10:00- 13:00

Kampus UJ, ZiKS, ul. Łojasiewicza 4, sala 2.324

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

ZAPISY:
- wyślij e-mail o tytule "CPL" na adres: zapisy.bk@uj.edu.pl (w treści podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu, wydział, kierunek, rok studiów) i czekaj na potwierdzenie.

Specjaliści CPL Jobs podzielili program warsztatów na 3 części, w czasie których zdementują kilka mitów rekrutacyjnych, powiedzą, czego rekruterzy i pracodawcy oczekują od kandydatów ubiegających się o pracę oraz doradzą, jak kreować swój profesjonalny wizerunek:

Runda I – Pierwsze starcie, czyli dokumenty aplikacyjne. Podpowiadamy, czego nie pisać w CV; odpowiadamy na pytanie, czy ktoś czyta listy motywacyjne i ujawniamy, jakich informacji naprawdę szukają pracodawcy.

Runda II – Oko w oko z rekruterem. Jak poradzić sobie ze sztuczkami, podchwytliwymi pytaniami i przetrwać niestandardową rozmowę rekrutacyjną.

Runda III – Internet – broń obosieczna. Rekrutacja 3.0 i kreowanie własnej marki w sieci.

Specjaliści CPL Jobs opowiedzą też, jakie perspektywy zawodowe mają osoby znające języki obce, ile mogą zarobić zaraz po studiach i jakie języki opłaca się znać.

Wszystkich uczestników zachęcamy do zabrania ze sobą swojego CV – pracownicy firmy doradzą, jak je ulepszyć.

CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego, działającą na terenie całego kraju i od lat rekrutującą dla liderów branż: IT, Finanse, Budownictwo i Nieruchomości, BPO/SSC. Aktualnie posiadają ponad 200 ofert pracy, wśród których znajdują się także oferty dla osób z niewielkim doświadczeniem zawodowym lub bez doświadczenia.

Data opublikowania: 15.05.2014