Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Konsultacje - semestr zimowy 2023/2024

dr hab. Maria Piotrowska, prof. UJ

Kierownik Katedry Przekładoznawstwa, Z-ca Dyrektora IJPIH ds. dydaktycznych

Wtorek godz. 13.00-14.30

od 06.02.2024

oprócz wtorków przewidzianych na zebrania Katedry

 

pok. 405 Nowe Paderevianum A lub zdalnie

W dniu 26.03. dyżur od godz. 14.00

maria.piotrowska@uj.edu.pl

 

dr hab. Aleksander Gomola, prof. UJ

Wtorek godz 14:30-15:30 (proszę anonsować się drogą e-mailową)

pok. 111 (wejście przez 110) Nowe Paderevianum A

a.gomola@uj.edu.pl

dr Olga Mastela

Kierownik kierunku przekładoznawstwo

Piątki w godz. 12:20-13:20

pok. 206

Czapskich 4

olga.mastela@uj.edu.pl

 

dr Mariusz Marczak

Koordynator ERASMUS

Wtorki w godz. 13:15-14:15

(po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową)

pok. 207

Czapskich 4

mariusz.marczak@uj.edu.pl

dr Łukasz Wiraszka

Urlop naukowy

 

lukasz.wiraszka@uj.edu.pl

mgr Dariusz Hanusiak

Opiekun II roku

Piątki 14-15

pok. 206

Czapskich 4

dariusz.hanusiak@uj.edu.pl

 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

mgr Krzysztof Łoboda
Koordynator ds. technologii tłumaczeniowych

 

 

 

 

krzysztof.loboda@uj.edu.pl
 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

dr Agnieszka Seweryn

Opiekun I roku

Opiekun praktyk

Środy

15:00-16:00

Pok. 206

Czapskich 4

agnieszka.seweryn@uj.edu.pl

 

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

dr Katarzyna Liber -Kwiecińska

Koordynatorka studiów podyplomowych

Poniedziałki 8.00-9.00

pok.110

Nowe Paderevianum A

katarzyna.liber@uj.edu.pl 

MS Teams link

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

dr Monika Zabrocka – Śliwka

Koordynator MOST

Opiekun Koła Naukowego

MS Teams - w dowolnym terminie po wcześniejszym ustaleniu mailowo

 

 

monika.zabrocka@uj.edu.pl

w dniach 17-24.05.2024 dyżur odwołany - wyjazd służbowy (zajęcia odwołane)