Harmonogram grupy hiszpańskiej - semestr letni
HISZPAŃSKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
|
24.02 |
25.02 |
09.03 |
10.03. |
16.03 |
17.03. |
13.04. |
14.04. |
20.04. |
21.04. |
10.00–11.30 |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
Tłum. medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
11.45–13.15 |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne przygotow. (K.Bondarik) |
Tłum. medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
PRZERWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.00–15.30 |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
|
Prawne i prawnicze |
|
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
|
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
15.45–17.15 |
Ekonom. finan. i biznes (M.Wicherek) |
|
Prawne i prawnicze |
|
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Ustne przygotow. (K.Bondaruk) |
|
Ustne sądowe (M.Paleczna) |
|
tryb |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
|
Harmonogram grupy hiszpańskiej - semestr letni cd.
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
11.05. |
12.05. |
25.05. |
26.05. |
Prawne i prawnicze |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
Ustne administr. (M.Paleczna) |
Ustne administr. (M.Paleczna) |
Prawne i prawnicze |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
Ustne administr. (M.Paleczna) |
Ustne administr. (M.Paleczna) |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
|
|
|
|
Prawne i prawnicze |
|
Ustne administr. (M.Paleczna) |
|
Prawne i prawnicze |
|
Ustne administr. (M.Paleczna) |
|
ZDALNIE |
|
204 |
|
Harmonogram grupy francuskiej - semestr letni
FRANCUSKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
|
24.02 |
25.02 |
09.03 |
10.03. |
23.03. |
24.03. |
06.04. |
07.04. |
20.04 |
21.04 |
10.00–11.30 |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne medyczne (P.Korycińska) |
11.45–13.15 |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Ustne przygotow. (P.Korycińska) |
Ustne medyczne (P.Korycińska) |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
204 |
204 |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
PRZERWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.00–15.30 |
Odwołane |
|
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne medyczne (P.Korycińska) |
|
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
Tłum. medyczne (P.Korycińska |
Tłum. medyczne (P.Korycińska |
15.45–17.15 |
Odwołane |
|
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Ustne medyczne (P.Korycińska) |
|
Ustne sądowe (M.Zaborska) |
|
Tłum. medyczne (P.Korycińska |
Tłum. medyczne (P.Korycińska |
tryb |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
|
204 |
|
ZDALNE |
ZDALNIE |
Harmonogram grupy francuskiej - semestr letni cd.
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
11.05. |
12.05. |
25.05. |
26.05. |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
|
|
|
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
|
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Tłum. ekonom. (M.Duda) |
Ustne admin. (J.Warmuzińska) |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
Harmonogram grupy angielskiej 1 - semestr letni
ANGIELSKA 1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
|
24.02 |
25.02 |
02.03 |
03.03. |
09.03 |
10.03. |
16.03 |
17.03. |
13.04. |
14.04. |
10.00–11.30 |
CAT |
CAT |
Tłum. medyczne (K.Sokólska) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
11.45–13.15 |
CAT |
CAT |
Tłum. medyczne (K.Sokólska) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
PRZERWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.00–15.30 |
CAT |
CAT |
15.00-16.30 |
|
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
|
15.00-16.30 |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
15.45–17.15 |
CAT |
CAT |
16.45-18.15 |
|
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
|
16.45-18.15 |
|
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
tryb |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
Harmonogram grupy angielskiej 1 - semestr letni cd.
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
11.05. |
12.05. |
18.05. |
19.05. |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
204 |
204 |
|
|
|
|
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
ZDALNIE |
|
204 |
204 |
Harmonogram grupy angielskiej 2 - semestr letni
ANGIELSKA 2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
|
02.03 |
03.03. |
09.03 |
10.03. |
23.03 |
24.03. |
13.04. |
14.04. |
20.04. |
21.04. |
27.04. |
28.04. |
10.00–11.30 |
|
Tłum. medyczne (K.Sokólska) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
CAT |
CAT |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
11.45–13.15 |
|
Tłum. medyczne (K.Sokólska) |
Ustne medyczne (K.Bondaruk) |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
CAT |
CAT |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
|
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
ZDALNE |
|
ZDALNIE |
|
207 |
207 |
PRZERWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.00–15.30 |
|
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
15.00-16.30 Prawne i prawnicze |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
15.00-16.30 |
|
CAT |
CAT |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
15.45–17.15 |
|
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
16.45-18.15 |
Tłum. ekonom. (D.Janik) |
16.45-18.15 |
|
CAT |
CAT |
|
|
Ustne przygotow. (W.Sobita) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
tryb |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
ZDALNE |
|
ZDALNIE |
|
207 |
207 |
Harmonogram grupy angielskiej 2 - semestr letni cd.
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
25.05. |
26.05. |
01.06. |
02.06. |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
207 |
207 |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
|
|
|
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
Ustne administr. (K.Danielczyk) |
Ustne sądowe (M.Walczyński) |
|
207 |
207 |
ZDALNIE |
|
Harmonogram grupy niemieckiej - semestr letni
NIEMIECKA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
SOB |
ND |
|
02.03 |
03.03 |
09.03 |
10.03 |
16.03. |
17.03. |
06.04. |
07.04. |
27.04 |
28.04 |
11.05. |
12.05. |
10.00–11.30 |
CAT |
|
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. medyczne (A.Trojnar) |
Ustne sądowe (W.Rynduch) |
Ustne medyczne (A.Trojnar) |
|
Ustne admin. (W.Rynduch) |
Ustne przygotow. (W.Rynduch) |
Tłum. medyczne (A.Trojnar) |
|
11.45–13.15 |
CAT |
|
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. medyczne (A.Trojnar) |
Ustne sądowe (W.Rynduch) |
Ustne medyczne (A.Trojnar) |
|
Ustne admin. (W.Rynduch) |
Ustne przygotow. (W.Rynduch) |
Tłum. medyczne (A.Trojnar) |
Prawne i prawnicze |
|
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
403 |
205 |
ZDALNIE |
|
204 |
204 |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
PRZERWA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.00–15.30 |
CAT |
|
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Ustne medyczne (A.Trojnar) |
Ustne sądowe (W.Rynduch) |
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
Ustne admin. (W.Rynduch) |
Ustne sądowe (W.Rynduch) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Prawne i prawnicze |
15.45–17.15 |
CAT |
|
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
|
|
Warsztat pracy TP (K.Liber) |
|
Ustne admin. (W.Rynduch) |
Ustne sądowe (W.Rynduch) |
Tłum. ekonom. (R.Kołodziej) |
Prawne i prawnicze |
tryb |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
403 |
205 |
ZDALNIE |
|
204 |
204 |
ZDALNIE |
ZDALNIE |
Harmonogram grupy niemieckiej - semestr letni cd.
|
|
|
|
SOB |
ND |
SOB |
ND |
18.05. |
19.05. |
25.05. |
26.05. |
Prawne i prawnicze |
|
Ustne medyczne (A.Trojnar) |
|
Prawne i prawnicze |
|
Ustne medyczne (A.Trojnar) |
Prawne i prawnicze |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |
|
|
|
|
Prawne i prawnicze |
|
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
|
Prawne i prawnicze |
Prawne i prawnicze |
ZDALNIE |
|
ZDALNIE |
ZDALNIE |