Web Content Display Web Content Display

KATEDRA UNESCO w imieniu MOTOROLI zaprasza: konferencja soap! komunikacja techniczna Kraków 2013

event-date: 21.09.2013

KATEDRA UNESCO w imieniu MOTOROLI zaprasza

konferencja soap!

komunikacja techniczna

kraków 2013

 

jesteśmy grupą zapaleńców z branży, którzy postanowili zorganizować pierwszą coroczną konferencję dotyczącą komunikacji technicznej w Europie Środkowej. naszym celem jest skupienie profesjonalistów zajmujących się dokumentacją techniczną, e-learningiem, szkoleniami i tłumaczeniem technicznym. chcemy umożliwić im wymianę doświadczeń oraz poznanie najnowszych trendów na rynku zarządzania wiedzą.

konferencja ma też być platformą na której zbudujemy stowarzyszenie ludzi zajmujących się komunikacją techniczną i chcących rozwijać się w tej dziedzinie. chcemy, żeby środkowoeuropejscy profesjonaliści w tej dziedzinie zaistnieli na rynku światowym.

uczestnicy

w konferencji wezmą udział przedstawiciele różnych branż związanych z komunikacją techniczną: dokumentaliści, eksperci od szkoleń i www, tłumacze, menedżerowie projektów, programiści i web deloperzy. mamy zaszczyt gościć dwóch sławnych gości:

b. noz urbina specjalista od procesów zarządzania treścią, konsultant i trener w firmie Mekon Ltd., współorganizator międzynarodowej konferencji Congility.

eliot kimber ekspert w dziedzinie przetwarzania XML-a na potrzeby komunikacji technicznej, zawsze na czasie z najnowszą technologią.

w skrócie

co: soap! technical communication conference krakow

konferencja jest bezpłatna, prosimy jednak o rejestrację.

kiedy: 3.10.2013 r.

 

zapraszamy!

soap!committee

gosia radymiak

dwukropka@gmail.com

515685453

Published Date: 21.09.2013
Published by: Łukasz Bieńkowski