Informacje dla studentów studiów podyplomowych dla tłumaczy tekstów specjalistycznych

Uwaga! w roku akademickim 2023/2024 przewidujemy prowadzenie zajęć w formie hybrydowej, tj. większość zajęć będzie się odbywać zdalnie, a część w formie zjazdów.  Zajęcia w czasie zjazdów stacjonarnych będą się odbywać w soboty i niedziele, co kilka tygodni.

Studia kończą się egzaminem dyplomowym pisemnym.

Uzyskanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych upoważnia do ubiegania się o tytuł tłumacza przysięgłego oraz o zatrudnienie w biurach tłumaczeń i wszelkich innych instytucjach zatrudniających tłumaczy (także za granicą).

Prowadzimy nabór do następujących grup językowych: angielska, francuska, hiszpańska, niemiecka, włoska.

Informacje dla studentów

Słuchacze studiów podyplomowych są podzieleni na grupy wg. języków. Dodatkowo wewnątrz grup językowych mogą być podzieleni na podgrupy A i B.

Harmonogramy

Zapoznaj się z aktualnym harmonogramem zajęć.

Program studiów - teksty specjalistyczne

Pełny wykaz zajęć ujętych w programie studiów podyplomowych.

więcej o

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z sekretariatem studiów podyplomowych.