Ogłoszenia sekretariatu

Targi Pracy Online

07.03.2021
Szukasz pracy, praktyk lub staży? A może zastanawiasz się jak wygląda rekrutacja od kuchni i o czym warto pamiętać ubiegając się o posadę w konkretnej firmie? Znajdź odpowiedzi na te i inne pytania biorąc udział w nadchodzącej edycji TARGÓW PRACY ONLINE!
więcej o Targi Pracy Online
ogłoszenia sekretariatu

Tryb zdalny w semestrze letnim

07.03.2021
Na podstawie zarządzenia Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego kształcenie na Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze letnim 2020/2021 będzie realizowane w formie kształcenia na zdalnego.
więcej o Tryb zdalny w semestrze letnim

Nabór na płatne staże

07.03.2021
Trwa nabór na płatne staże dla osób zainteresowanych pracą tłumacza w instytucjach europejskich.
więcej o Nabór na płatne staże
wykłady otwarte

Wykład prof. Elżbiety Tabakowskiej "O języku i wyobraźni w przekładzie"

27.03.2020
Gotowi na wykład? Bo dziś mamy dla was prawdziwą perełkę!
więcej o Wykład prof. Elżbiety Tabakowskiej "O języku i wyobraźni w przekładzie"
wykłady otwarte

Wykład prof. Marii Piotrowskiej pt. "Translation, inspirations we live by"

27.03.2020
Na ten czas odosobnienia proponujemy serię naszych wykładów otwartych do zobaczenia w domu!
więcej o Wykład prof. Marii Piotrowskiej pt. "Translation, inspirations we live by"