Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rekrutacja do Programu MOST

Rekrutacja do Programu MOST

Rekrutacja na rok 2022/2023 potrwa do 15 maja

Rozpoczęła się kolejna rekrutacja do Programu MOST – tym razem na semestr zimowy i cały rok akademicki 2022/2023. Potrwa aż do 15 maja, macie zatem mnóstwo czasu, by zapoznać się z aktualną ofertą (https://irkmost.amu.edu.pl/pl/news/2022Z/) i zdecydować, gdzie spędzicie kolejny semestr. Poniżej najważniejsze informacje.

1) aby wziąć udział w rekrutacji, należy założyć konto w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów
https://irkmost.amu.edu.pl/pl/home

2) w Systemie znajdziecie ofertę kierunków – śmiało korzystajcie z najróżniejszych filtrów – możliwe jest wyszukiwanie według klucza nazwy kierunku, stopnia studiów, Uczelni i wielu innych

3) po założeniu konta, wybraniu kierunku (kierunków), system wygeneruje dla Was podanie (wniosek), który należy wydrukować i podpisać

4) na wydrukowanym wniosku prosimy o odręczne dopisanie priorytetów (możecie wybrać maksymalnie cztery kierunki, więc oznaczcie cyframi od 1 – najważniejszy wybór, do maksymalnie 4)

5) wniosek należy dostarczyć do Koordynatora Programu na Waszej uczelni. Tutaj znajdziecie dane kontaktowe do poszczególnych Osób:
http://most.amu.edu.pl/.../program-most/kim-sa-koordynatorzy

6) wyniki rekrutacji będą dostępne na Waszych kontach w Systemie IRK MOST 30 czerwca.

Zapraszamy serdecznie do udziału w Programie oraz oczywiście do odwiedzenia strony
www.most.amu.edu.pl. Znajdziecie tam ogrom informacji dotyczących tego, kto może wyjechać na MOST, jakie są etapy rekrutacji czy kryteria kwalifikacji. Trzymajcie się ciepło! Pozdrawiamy Was serdecznie!