Zabierz kota na wakacje, czyli prezentacja oprogramowania Fluency Translation Suite 2013 (tylko dla studentów Katedry UNESCO)

Termin: 12.06.2013

Zabierz kota na wakacje,

czyli prezentacja najnowszego oprogramowania CAT
Fluency Translation Suite 2013 amerykańskiej firmy Western Standard

Oprogramowanie stanowi bardzo ciekawą alternatywę dla pakietów wiodących w Europie producentów narzędzi komputerowych wspomagających tłumaczenie, takich jak SDL Trados czy memoQ.

Program umożliwia m.in. przetwarzanie formatów plików z pakietu MS Office (.doc, .docx, .xls, xlsx, .ppt, .pptx), PDF (z filtrowaniem treści do RTF), Adobe InDesign,  Adobe FrameMaker, a nawet – zgodnie z deklaracjami producenta – obróbkę natywnych formatów konkurencji, takich jak .TTX i SDLXLIFF.

Spotkanie (Tylko dla studentów Katedry UNESCO!) odbędzie się 12 czerwca 2013, godz. 16.15

Auditorium Maximum, Aula Mała, ul. Krupnicza 33, Kraków

Prezentacja w języku angielskim została przygotowana przez firmę Western Standard.

Spotkanie poprowadzi mgr Krzysztof Łoboda z Katedry UNESCO UJ

Wszystkim studentom Katedry UNESCO obecnym podczas prezentacji producent obiecał przekazać pakiet darmowych licencji na wersję Fluency Translation Suite 2013 Freelance (o wartości rynkowej 1 licencji 349 USD).

Data opublikowania: 19.07.2013
Osoba publikująca: Łukasz Bieńkowski